Serdecznie zapraszamy na IV Konferencję Naukową Something About IT Security organizowaną przez Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej, Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Koło Naukowe Something About IT Security.

Konferencja odbędzie się 22 maja 2019 r. w auli A-61 im. Docenta Romana Niedzielskiego Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej (budynek A).

Założeniem konferencji jest zaprezentowanie wyników prac badawczych realizowanych przez doktorantów oraz studentów polskich uczelni oraz zaprezentowanie najnowszych trendów dotyczących cyberbezpieczeństwa przez ekspertów z branży informatycznej.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa: aplikacji, informacji, systemów informatycznych oraz sieci komputerowych, a także zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń cybernetycznych.